Verbindend

Wij zien elkaar regelmatig, zijn ruimdenkend, maken altijd ruimte voor netwerkactiviteiten en we zoeken de samenwerking op in de markt.

Altijd actueel

Wij zitten bovenop het marktnieuws en de ontwikkelingen. U krijgt elke 2 weken een uitgebreide actuele nieuwsbrief, neemt deel aan webinars, kennisbijeenkomsten en congressen. Tot snel!

Sterk aanwezig

KoM is politiek betrokken en vertegenwoordigd in verschillende werkgroepen en projectgroepen. Onze leden nemen op basis van kennis en interesse deel aan bijeenkomsten op verschillende thema’s.

Uitgelicht dossier: corona

Belangrijke updates voor de arbosector

Bekijk coronadossier
Het laatste nieuws

‘Werk is meer dan geld verdienen’

‘Werk is meer dan geld verdienen’ ‘Cliënten vertellen dat werken hun leven zin geeft, dat het zorgt voor structuur en…

Lees verder

Verzekeraars over stelsel arbeidsongeschiktheid

‘Voorbereiden van gesprekken werknemer met bedrijfsarts’ “Het behouden van de huidige (hybride) vormgeving van het…

Lees verder

‘In plaats van AOW in de WIA’?

Het Nederlands stelsel blijkt robuust De reacties op het verhogen van de AOW-leeftijd waren bezorgd: oudere werknemers…

Lees verder

Al het nieuws
Enkele van onze leden